МТС : 095 384 41 07
Life: 093 881 47 44

Електронна пошта:
shevchukborisle@gmail.com


м. Луцьк, пр. Відродження 13, нова прибудова до поліклініки, 5 поверх, там є мої вивіски. Але, по пр. Відродження 13, крім того є поліклініка та лікарня, тому моїм орієнтиром є "Зупинка автотранспорту міська лікарня", відразу за стінкою якої, перед вами, знаходиться дана прибудова.

Контактні дані

Переваги використання лазерного випромінювання в ході хірургічного втручання

19.08.2015

Коагулятор лазерний універсальний » Ліка-Хірург” Апарат забезпечує:

— роботу в трьох режимах лазерного випромінювання — нормальному, модульованому й періодичному;
— східчасте регулювання й контроль потужності випромінювання;
— східчасте регулювання й контроль потужності випромінювання лазера-пілота;
— установку й контроль часу процедури;
— модуляцію випромінювання;
— можливість підрахунку дози лазерного випромінювання.

Переваги лазера в порівнянні із традиційним скальпелем:
— висока температура забезпечує коагуляцію в зоні розрізу завдяки чому зменшуються крововтрати, хірург може працювати на сухому операційному полі;
— відсутність контакту з біотканинами знижує ризик їх зараження різними інфекціям, висока температура в зоні дії лазерного променя забезпечує стерилізацію ран;
це дозволяє зменшити потреби в медикаментах, зокрема, антибіотиках;
— лазерні впливи при правильному виборі параметрів випромінювання супроводжуються мінімальним набряком тканин, зменшуються операційні й післяопераційні болі, знижується ймовірність післяопераційних ускладнень;
— скорочуються післяопераційний період та строки лікування.

Обсяги лазерних операцій при різних захворюваннях прямої кишки різні й залежать від локалізації патологічного вогнища й стадії його прогресування, тому можуть бути й малоінвазивними, і досить великими.

Технологія лазерного впливу на патологічні утвори в прямій кишці й параректальной клітковині полягає в їхньому безконтактному видаленні спрямованим променем лазера. При цьому, крім видалення утворів, відбувається «заварювання» навколишніх тканин, та кровоносних судин що йдуть у них, тому практично не виникає кровотеч. Лазерний промінь у розфокусованому режимі має гарний дезінфікуючий вплив на операційну рану й стимулює регенеративні процеси, що прискорює ранозагоєння та приводить до більш швидкого видужання хворого.

Технологія лазерного впливу на патологічні утвори в прямій кишці й параректальной клітковині полягає в їхньому безконтактному видаленні спрямованим променем лазера. При цьому, крім видалення утворів, відбувається «заварювання» навколишніх тканин, та кровоносних судин що йдуть у них, тому практично не виникає кровотеч. Лазерний промінь у розфокусованому режимі має гарний дезінфікуючий вплив на операційну рану й стимулює регенеративні процеси, що прискорює ранозагоєння та приводить до більш швидкого видужання хворого.

Оперативне втручання проводилось під с/м анестезією. Використовували режим модульованого випромінювання з потужністю 18-3о Вт в залежності від величини вузлів, яке підводилось до місця втручання за допомогою моноволоконного світловоду. При цьому проводили коагуляцію ніжки вузла з послідуючою вапоризацією тканин або відсікання тканин лазерним променем. Тривалість операції становила 20-30 хвилин.

Відмічали хорошу динаміку раневого процесу, незначна вираженість больового синдрому, швидке відновлення працездатності , відсутність кровотеч («операція кількох серветок»), що в свою чергу дозволило виконати відкриту геморойектомію без рутинного ушивання п/о ран та як наслідок зменшення просвіту анального каналу; відсутність в послідуючому стриктур.

Тріщини прямої кишки

Як правило, у момент лазерного впливу на тріщину відбувається її вапоризація без накладення швів і кровотечі, у післяопераційному періоді застосовуються мазеві перев’язки 3-4 дні, після чого наступає одужання.

При поліпах та кондиломах прямої кишки й анальної ділянки
проводиться безконтактна фотокоагуляція утворів з формуванням ніжного лазерного струпа, який звичайно зникає на 3-4 день.

Гнійно-запальні захворювання параректальної ділянки

Лазерний розріз шкіри над гнійним вогнищем з наступною вапоризацією запальної капсули, а також лазерна фотоабляція норицевих ходів.

При сформованій нориці з чітким єдиним ходом без розгалужень використовувалась наступна методика:

У площині зонду, уведеного у норицевий хід, проводиться моноволоконний світловод високоенергетичного діодного лазера. Високоенергетичне лазерне випромінювання потужністю 5-8 Вт дозволяє випарити джерело інфекції і провести санацію норицевого ходу та коагуляцію стінок нориці шляхом повільного видалення світловоду при подачі на нього високоенергетичного випромінювання потужністю 5-8 Вт (постійного або модульованого, в залежності від проходження поряд судинно-нервового пучка або інших органів).

Так у чому ж перевага використання лазера перед іншими методами в проктології?

1. При лазерному втручанні коагулюються дрібні судини, зменшується кровоточивість. З’являється можливість виконання операції на «сухому полі».
2. При застосуванні лазерного променя досягається високий ступінь асептики й атравматичності.
3. Гарантується гладкий післяопераційний плин, що пов’язане з мінімальною травмою тканин – краї рани й уся ранева поверхня закриті коагуляційною плівкою. Післяопераційний період у перші години протікає без запалення.
4. Є виражений знеболюючий ефект дії лазерного променя на тканини. Пацієнти після втручання перебувають на мінімальних дозах знеболюючих, або зовсім без них.
5. Використання лазерного скальпеля скорочує тривалість операції.

Posted in Лікування by admin